Održan je Informativni dan programa HRZZ – programi mobilnosti mladih istraživača

31.10.2023. / vijesti / CPP

Centar za potporu pripremi kompetitivnih znanstvenih projekata Sveučilišta u Rijeci organizirao je Informativni dan programa Hrvatske zaklade za znanost (HRZZ) – programi mobilnosti mladih istraživača koji se održao 30. listopada 2023. na Građevinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci.

Informativni dan otvorio je prorektor za znanost i umjetnost Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Gordan Jelenić s nekoliko pozdravnih riječi. Predstavnice Hrvatske zaklade za znanost, Sandra Milovanović Soldatić i Valentina Janjetić Leporić, govorile su o programima HRZZ-a, uz poseban naglasak na Programe mobilnosti mladih istraživača, asistenata i viših asistenata. Uz to, osvrnule su se na proces koji prolaze prijave nakon zaključenja natječaja, a koji uključuje udovoljavanje formalnim uvjetima, vrednovanje, ugovaranje i provedbu.

Prezentacije s Informativnog dana možete preuzeti na sljedećim poveznicama:

Uvod / prof. dr. sc. Gordan Jelenić

Programi Hrvatske zaklade za znanost i proces nakon zaključenja roka za prijavu / Sandra Milovanović Soldatić

Programi mobilnosti mladih istraživača / Valentina Janjetić Leporić