Otvoren Natječaj ”UNIRI projekti iskusnih znanstvenika 2023.”

18.09.2023. / vijesti / natječaji

Rektorica Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Snježana Prijić Samaržija raspisuje Natječaj za dodjelu potpora projektnim aktivnostima iskusnih znanstvenika na Sveučilištu u Rijeci u akademskoj godini 2023./2024. Tekst Natječaja možete preuzeti OVDJE. Na Natječaj se, kao voditelji projekata, mogu prijaviti znanstvenici zaposleni na znanstveno-nastavnom radnom mjestu na Sveučilištu u Rijeci ili njegovim sastavnicama (ili professor emeritus Sveučilišta), koji su stekli doktorat znanosti najmanje 4 godine prije roka za prijavu na Natječaj te ispunjavaju uvjete za mentora na poslijediplomskim sveučilišnim studijima Sveučilišta u Rijeci. Financiranje pojedinog projekta bit će odobreno u iznosu do najviše 8.000,00 €. Ukupni iznos sredstava namjenski usmjerenih na poticanje razvoja znanstvenoistraživačkog rada na Sveučilištu u Rijeci je 825.000,00 €.

Prijave na Natječaj se podnose putem predviđenog mjesta na Share Point Portalu Sveučilišta

Prijave na Natječaj mogu se podnijeti od ponedjeljka, 18. rujna do petka, 3. studenog 2023.

Sustav za podnošenje prijava zatvara se u 24.00 sata posljednjeg dana roka za prijavu.

Sva pitanja vezana s Natječajem prijavitelji mogu uputiti Centru za znanost i umjetnost Sveučilišta u Rijeci na adresu elektroničke pošte: projektiUNIRI@uniri.hr.

Potrebni dokumenti: