Plan rodne ravnopravnosti predstavljen platformi FoodWave/Eating City

03.11.2021. / vijesti / SPEAR

U sklopu radionice “FoodWave/Eating City International Platform 2020-2030: Cres Workshop” održane 23. listopada 2021. godine u Palači Moise, predstavnica Sveučilišta u Rijeci, Daria Glavan Šćulac, održala je predavanje naziva “Inspiration in creating a gender equity policy framework for food sector professionals across the EU” u sklopu kojega je predstavljen proces izrade, donošenja i započeta implementacija Plana rodne ravnopravnosti Sveučilišta u Rijeci kao primjer iz prakse, a s ciljem doprinosa izradi policy dokumenta za rodnu ravnopravnost prehrambenom sektoru hrane diljem EU. Više o događanju možete pročitati na mrežnim stranicama sveučilišnog Centra za napredne studije Jugoistočna Europa.