Postani YUFE mentor/mentorica i poučavaj svoj materinji jezik

19.09.2023. / vijesti / studenti

Strastveno voliš jezike i želiš svoje znanje prenijeti drugima? Prijavi se za YUFE jezičnog mentora/mentoricu u Online Language Caféu i osvoji YUFE Civic Star!

Što je Online Language Café? Grupe studenata/studentica sastaju se online jednom tjedno na neformalnom razgovoru na stranom jeziku, pod vodstvom izvornog govornika/govornica, što im omogućuje unapređenje govornih jezičnih vještina.

Tko se može prijaviti za mentora/mentoricu?

• Student/studentica si na partnerskom sveučilištu YUFE.
  • (Gotovo si) izvorni govornik/govornica hrvatskog, nizozemskog, engleskog, finskog, francuskog, njemačkog, grčkog, poljskog ili španjolskog.
  • Imaš strast prema jezicima i za to možeš izdvojiti 90 minuta tjedno.
  • Želiš voditi tjedne online razgovore, rasprave i odgovarati na pitanja.
  • Dostupan/dostupna si tijekom prvog semestra 2023./2024. za 8 susreta po 90 minuta.

5 razloga da postaneš YUFE mentor/mentorica:

• Možeš dijeliti svoju strast prema jeziku i povezati se sa zanimljivim studentima/studenticama iz drugih kultura.
  • Dobivaš obuku i podršku od iskusnih jezičnih instruktora/instruktorica.
  • Dobivaš pristup bazi podataka s inspirativnim materijalima, koje su za tebe izradili YUFE-ovi jezični instituti.
  • Stječeš iskustvo upravljanja grupama i interkulturne komunikacije.
  • Održavanje jezičnog kafića kao dijela YUFE programa volontiranja doprinosi YUFE Civic Star.

Zanima te? Registriraj se putem Virtualnog kampusa i OLC tim će ti se javiti što je prije moguće radi daljnjih dogovora!