Postani YUFE student

24.09.2021. / vijesti / studenti

Sveučilište u Rijeci i ove godine omogućuje svojim studentima upis u YUFE program – YUFE studentsko putovanje! YUFE ti pruža priliku da istovremeno studiraš na 10 europskih sveučilišta gdje svoje studiranje možeš kombinirati s tečajevima jezika i stručnog usavršavanja ili sudjelovati u aktivnostima poput volontiranja u zajednici. Više o ovoj prilici možete pročitati ovdje.
Kako bi se na najbolji mogući način pripremili za prijavu, Sveučilište u Rijeci također organizira pripremnu prezentaciju o YUFE studentskom putovanju, uvjetima i načinima prijave i svemu što vas očekuje u samom programu! Tijekom ove prezentacije imat ćete prilike čuti iskustva iz prve ruke studenata koji su prošle godine sudjelovali u YUFE programu, informacije od strane selekcijskog odbora te praktične informacije o tome kako se prijaviti putem YUFE virtualnog kampusa.
Ova prezentacija održat će se u utorak, 28. rujna u 16:00 sati, a pristup će biti moguć preko ovog linka.

Nadamo se da se se vidimo uskoro!