Rektoru Sveučilišta u Maastrichtu prof. dr. sc. Martinu Paulu počasni doktorat

07.01.2021. / vijesti / yufe

Senat Sveučilišta u Rijeci na svojoj je posljednjoj sjednici u 2020. godini potvrdio dodjelu počasnog doktorata Sveučilišta u Rijeci (Gradis Doctoris Honoris Causa) rektoru Sveučilišta u Maastrichtu i profesoru kliničke farmakologije prof. dr. sc. Martinu Paulu, dr. med., i to za osobni doprinos razvoju visokog obrazovanja i znanosti na Sveučilištu u Rijeci.

Promocija počesnog doktora bit će održana tijekom 2021. godine, a u sklopu Danas Sveučilišta u Rijeci – Diesa Academicusa.

Podsjećamo, nizozemsko Sveučilište u Maastrichtu i riječko Sveučilište povezani su akademskim članstvom u savezu YUFE (Young Universities for the Future of Europe).

Više o članstvu UNIRI u YUFE savezu možete saznati OVDJE, a o samome savezu na mrežnim stranicama YUFE-a.

Odluku Senata možete pogledati OVDJE.