Smotra priredbi za đake prvake

30.10.2023. / vijesti / sveučilište i društvo

U četvrtak, 26. listopada 2023. na Učiteljskom fakultetu na Kampusu Sveučilišta u Rijeci održana je prva ”Smotra priredbi za đake prvake” (oproštajne priredbe u vrtićima i priredbe dobrodošlice prvašićima u osnovnim školama). Na smotri su nastupila djeca iz Dječjeg vrtića ”More” Rijeka te učenici riječkih osnovnih škola Pećine, Vežica, ”Vladimir Gortan” i Katoličke osnovne škole ‘Josip Pavlišić”, a izvodili su plesne, dramske i glazbene točke.

Pored njih, predstavili su se i studenti UFRI-a svojim dramskim, plesnim i glazbenim točkama. Na ovaj način napravljen je umjetnički uvod u obilježavanje Dana Fakulteta, 26. i 27. listopada 2023. godine. Uprava Učiteljskog fakulteta nada se da će Smotra postati tradicionalni program prilikom obilježavanja Dana Učiteljskog fakulteta.