Započele kreativne radionice u sklopu programa Sveučilišta za 3. dob

12.04.2024. / vijesti / treća dob

Od ponedjeljka 8. 4. krenuo je ciklus radionica kiparstva i slikarstva u sklopu programa Sveučilišta za 3. dob koji se održava na Akademiji primijenjenih umjetnosti (APURI). Radionicu kiparstva vodi Antonija Veljačić, asistentica na APURI, a radionice slikarstva naprednu i početnu vode Omar Lović i Toni Živković, asistent na APURI. Kao i svake godine, nakon ciklusa biti će održana izložba radova polaznika i polaznica.

Trenutno su otvorene prijave za ciklus predavanja o Harteri – tvornici papira u Rijeci.

Sveučilište za 3. dob program je Sveučilišta u Rijeci koji se provodi uz financijsku potporu Upravnog odjela Grada Rijeke – Upravni odjel za zdravstvo, socijalnu zaštitu i unapređenje kvalitete života. Više informacija o programu možete naći na linku