Održan HRZZ info-dan

08.07.2022. / vijesti / o sveučilištu

Povodom objavljivanja natječaja HRZZ-a “Istraživački projekti” Sveučilište u Rijeci organiziralo je HRZZ info-dan uz veliku posjećenost. Info-dan održao se u zgradi Sveučilišnih odjela 6. srpnja 2022. godine. Uz gostujuće predavače s HRZZ-a koji su izložili informacije o Natječaju i Sveučilišne knjižnice s temom Upravljanja podacima, predavanju su se priključili i profesori sa Sveučilišta. Uz radne teme o Natječaju, radu panela, recenzijskom postupku te postupku praćenja HRZZ projekata, zainteresirani su mogli čuti i iskustva predavača sa Sveučilišta koji već imaju HRZZ projekt.

Svi koji su htjeli doći, a nisu bili u mogućnosti, i svima kojima može biti od koristi u nastavku dostavljamo prezentacije predavača.

Uvod: HRZZ IP projekti na Sveučilištu u Rijeci – Gordan Jelenić, Sveučilište u Rijeci
IP-2022-10
Upravljanje istraživačkim podacima – Ivana Dorotić Malić, Sveučilišna knjižnica Rijeka
Nelokalni mehanički modeli nanogreda (nonNano) – Marko Čanađija, Tehnički fakultet u Rijeci