Nacionalni informativni dan: Obzor Europa – Klaster 6

03.11.2021. / vijesti / eu projekti

Agencija za mobilnost i programe EU održat će dana 16. studenoga 2021. godine Nacionalni informativni dan za Klaster 6 – Hrana, biogospodarstvo, prirodni resursi, poljoprivreda i okoliš programa Obzor Europa.

Cilj informativnog dana je predstaviti radni program za Klaster 6, predstojeće teme i natječaje iz radnoga programa 2021. – 2022., nacionalni sustav podrške i mjere za jačanje nacionalnog sudjelovanja u programima EU, usluge koje pruža ured nacionalnih kontakt osoba za Obzor Europa u Agenciji za mobilnost i programe EU, iskustva prijavitelja iz prethodnih natječaja te iskustva evaluatora iz prijašnjeg programa Obzor 2020.

Preliminarni program dostupan je ovdje, a prijave su otvorene do 15. studenoga 2021. do kraja dana.

Za više informacija posjetite hrvatski portal programa Obzor Europa.

Na poveznici pratite raspored najavljenih nacionalnih informativnih dana programa Obzor Europa.