PREGLEDAJ
_predstavljanje knjige
Predstavljanje knjiga iz edicije 'Lektira za 21. stoljeće'
Rektorat

Zadovoljstvo nam je pozvati vas 4. travnja 2024. u 12 sati (Aula Magna, Rektorat) na predstavljanje dvaju svezaka iz serijala “Lektira za 21. stoljeće”.

Knjige su izašle u suizdavaštvu Izdavačke kuće Uliks i Filozofskog fakulteta u Rijeci, a dio su međunarodnog projekta “Kreativni angažman”.

Osim urednika prof. dr. sc. Nikole Petkovića, koji se u knjigama javlja i kao autor i kao prevoditelj, govorit će autorice i autori te suradnici na projektu:

prof. dr. sc. Aleksandar Mijatović, Filozofski fakultet u Rijeci, Odsjek za kroatistiku
izv. prof. dr. sc. Petra Žagar Šoštarić, Filozofski fakultet u Rijeci, Odsjek za germanistiku
Branko Mijić, prof., novinar i kolumnist, predavač na Odsjeku za kulturalne studije Filozofskog fakulteta u Rijeci
Helena De Karina, prof., Prva riječka hrvatska gimnazija (autorica metodičkih pitanja)
prof. dr. sc. Nenad Ivić, počasni profesor Sveučilišta u Rijeci.

Veselimo se vašem dolasku!

Kopiraj link

Link kopiran