Dan otvorenih vrata EU projekata na SuRi

Sveučilište u Rijeci u suradnji s Primorsko-goranskom županijom organiziralo je Dan otvorenih vrata EU projekata na Kampusu Sveučilišta u Rijeci. Ovaj događaj bio je dio nacionalne inicijative "Dani otvorenih vrata EU projekata" kojoj je cilj najširoj javnosti predstaviti projekte koji su svojom uspješnom provedbom dali doprinos razvoju lokalnih zajednica.

Informativni dan održan je 12. svibnja 2017., a svi zainteresirani imali su mogućnost posjetiti laboratorije opremljene kroz sveučilišni projekt "Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu Sveučilišta u Rijeci" te studentske domove izgrađene i opremljene kroz projekt "Studentski smještaj na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, 1. faza". Nakon vođenog obilaska objekata, održane su prezentacije uspješno provedenih EU projekata Sveučilišta u Rijeci te Primorsko-goranske županije te kratak pregled mogućnosti financiranja projekata iz EU fondova.

Između ostalog, Sveučilište u Rijeci predstavilo je svoje projekte sufinancirane iz Europskog fonda za regionalni razvoj čije prezentacije možete preuzeti u nastavku:
Strateško razmišljanje i iskustva Sveučilišta u Rijeci u provedbi infrastrukturnih EU projekata,
Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu Sveučilišta u Rijeci
Studentski smještaj na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, 1. faza.

Primorsko-goranska županija predstavila je kratak Pregled mogućnosti financiranja projekata iz EU fondova, te prezentaciju projekta Putovima Frankopana.

ESF: Provedba HKO-a na razini visokog obrazovanja

Predviđeni datum objave Poziva je veljača 2018.

ESIF OPULJP: Indikativni godišnji plan objave natječaja

Pogledajte natječaje u najavi iz Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. - 2020.

Saznaj više

Obzor 2020. info dan za područje Nanotehnologije, napredni materijali, biotehnolgija, napredna proizvodnja i prerada

Preuzmite prezentacije s održanog info dana.

Saznaj više

Informativni dan „Treći EU program zdravlja“

Prijavite se za sudjelovanje na info danu!

Saznaj više

Obzor 2020. info dan za područje Nanotehnologije, napredni materijali, biotehnologija, napredna proizvodnja i prerada

Prijavite se za sudjelovanje na info danu koji će se održati 8. veljače u Zagrebu.

Saznaj više

Obzor 2020. info dan za područje Sigurnost hrane, održiva poljoprivreda i šumarstvo, istraživanje mora, pomorstva i unutarnjih voda i bioekonomija

Info dan održat će se 9. veljače u Zagrebu.