Dan otvorenih vrata EU projekata na SuRi

Sveučilište u Rijeci u suradnji s Primorsko-goranskom županijom organiziralo je Dan otvorenih vrata EU projekata na Kampusu Sveučilišta u Rijeci. Ovaj događaj bio je dio nacionalne inicijative "Dani otvorenih vrata EU projekata" kojoj je cilj najširoj javnosti predstaviti projekte koji su svojom uspješnom provedbom dali doprinos razvoju lokalnih zajednica.

Informativni dan održan je 12. svibnja 2017., a svi zainteresirani imali su mogućnost posjetiti laboratorije opremljene kroz sveučilišni projekt "Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu Sveučilišta u Rijeci" te studentske domove izgrađene i opremljene kroz projekt "Studentski smještaj na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, 1. faza". Nakon vođenog obilaska objekata, održane su prezentacije uspješno provedenih EU projekata Sveučilišta u Rijeci te Primorsko-goranske županije te kratak pregled mogućnosti financiranja projekata iz EU fondova.

Između ostalog, Sveučilište u Rijeci predstavilo je svoje projekte sufinancirane iz Europskog fonda za regionalni razvoj čije prezentacije možete preuzeti u nastavku:
Strateško razmišljanje i iskustva Sveučilišta u Rijeci u provedbi infrastrukturnih EU projekata,
Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu Sveučilišta u Rijeci
Studentski smještaj na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, 1. faza.

Primorsko-goranska županija predstavila je kratak Pregled mogućnosti financiranja projekata iz EU fondova, te prezentaciju projekta Putovima Frankopana.

OPULJP: Otvoren natječaj za Poziv „Internacionalizacija visokog obrazovanja“

Rok za podnošenje projektnih prijedloga je 5. ožujka 2018.

Saznaj više

MSCA: Otvoren je poziv za natječaj Razmjena osoblja u području istraživanja i inovacija

Rok za prijavu je 21. ožujka 2018.

Obzor 2020.: Održan MSCA RISE informativni dan

Preuzmite prezentacije s održanog info dana!

Događanja

Informativni dan "Društveno-ekonomske i kulturne transformacije" u programu Obzor 2020.

Prijavite se za sudjelovanje na informativnom danu!

Saznaj više

Erasmus+ info dan za aktivnost Udruživanje znanja

Info dan održat će se 4. prosinca te ga je moguće pratiti online putem.

Saznaj više

Obzor 2020. informativni dan za područje Buduće i tehnologije u nastajanju (FET)

Info dan će se održati 5. prosinca u Zagrebu.