Dan otvorenih vrata EU projekata na SuRi

Sveučilište u Rijeci u suradnji s Primorsko-goranskom županijom organiziralo je Dan otvorenih vrata EU projekata na Kampusu Sveučilišta u Rijeci. Ovaj događaj bio je dio nacionalne inicijative "Dani otvorenih vrata EU projekata" kojoj je cilj najširoj javnosti predstaviti projekte koji su svojom uspješnom provedbom dali doprinos razvoju lokalnih zajednica.

Informativni dan održan je 12. svibnja 2017., a svi zainteresirani imali su mogućnost posjetiti laboratorije opremljene kroz sveučilišni projekt "Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu Sveučilišta u Rijeci" te studentske domove izgrađene i opremljene kroz projekt "Studentski smještaj na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, 1. faza". Nakon vođenog obilaska objekata, održane su prezentacije uspješno provedenih EU projekata Sveučilišta u Rijeci te Primorsko-goranske županije te kratak pregled mogućnosti financiranja projekata iz EU fondova.

Između ostalog, Sveučilište u Rijeci predstavilo je svoje projekte sufinancirane iz Europskog fonda za regionalni razvoj čije prezentacije možete preuzeti u nastavku:
Strateško razmišljanje i iskustva Sveučilišta u Rijeci u provedbi infrastrukturnih EU projekata,
Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu Sveučilišta u Rijeci
Studentski smještaj na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, 1. faza.

Primorsko-goranska županija predstavila je kratak Pregled mogućnosti financiranja projekata iz EU fondova, te prezentaciju projekta Putovima Frankopana.

Interreg DUNAV – Seed Money Facility

Objavljen je natječaj u sklopu Seed Money Facility instrumenta, namijenjenog pružanju podrške razvoju transnacionalnih projekata.

Saznaj više

Konferencija "Dani regionalnoga razvoja i fondova EU"

Preuzmite prezentaciju s održane konferencije.

ESIF OPKK: Indikativni godišnji plan objave natječaja

Pogledajte natječaje u najavi iz Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. - 2020.

Saznaj više

Radionica "Pristup i analiza logičkog okvira I"

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 24. i 25. listopada u Zagrebu.

Saznaj više

Održan nacionalni info dan Sigurne, čiste i učinkovite energije Obzora 2020.

Održan je nacionalni info dan za područje Sigurne, čiste i učinkovite energije Obzora 2020.

Saznaj više

Radionica Mogućnosti prijave projektnog prijedloga u okviru Mreža za inovativno osposobljavanje (ITN)

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 19. listopada u Zagrebu.