Dan otvorenih vrata EU projekata na SuRi

Sveučilište u Rijeci u suradnji s Primorsko-goranskom županijom organiziralo je Dan otvorenih vrata EU projekata na Kampusu Sveučilišta u Rijeci. Ovaj događaj bio je dio nacionalne inicijative "Dani otvorenih vrata EU projekata" kojoj je cilj najširoj javnosti predstaviti projekte koji su svojom uspješnom provedbom dali doprinos razvoju lokalnih zajednica.

Informativni dan održan je 12. svibnja 2017., a svi zainteresirani imali su mogućnost posjetiti laboratorije opremljene kroz sveučilišni projekt "Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu Sveučilišta u Rijeci" te studentske domove izgrađene i opremljene kroz projekt "Studentski smještaj na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, 1. faza". Nakon vođenog obilaska objekata, održane su prezentacije uspješno provedenih EU projekata Sveučilišta u Rijeci te Primorsko-goranske županije te kratak pregled mogućnosti financiranja projekata iz EU fondova.

Između ostalog, Sveučilište u Rijeci predstavilo je svoje projekte sufinancirane iz Europskog fonda za regionalni razvoj čije prezentacije možete preuzeti u nastavku:
Strateško razmišljanje i iskustva Sveučilišta u Rijeci u provedbi infrastrukturnih EU projekata,
Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu Sveučilišta u Rijeci
Studentski smještaj na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, 1. faza.

Primorsko-goranska županija predstavila je kratak Pregled mogućnosti financiranja projekata iz EU fondova, te prezentaciju projekta Putovima Frankopana.

Novosti

Otvoreni poziv na dostavu projektnih prijedloga Jačanje socijalnog dijaloga – faza III

Poziv da dostavu projektnih prijedloga otvoren do 1. kolovoza 2017. godine.

Saznaj više

Otvoreni poziv na dostavu projektnih prijedloga „Ulaganje u znanost i inovacije - Prvi poziv“

Natječaj je otvoren do 1. rujna 2017. godine.

Saznaj više

Natječaj za stručnjake u području ljudskih prava

Agencija za mobilnost i programe EU je u sklopu projekta kojeg provodi objavila natječaj za stručnjake u području ljudskih prava. Rok za prijavu je 11. lipnja 2017.

Događanja

Radionica „Kako napisati uspješnu projektnu prijavu za individualnu stipendiju u okviru Marie Skłodowska-Curie akcija“

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati na Kampusu Sveučilišta u Rijeci u ponedjeljak, 26. lipnja.

Saznaj više

Radionica „Kako napisati uspješnu projektnu prijavu za Individualnu Stipendiju u okviru Marie Skłodowska - Curie akcija“

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 30. svibnja u Zagrebu.

Dan otvorenih vrata EU projekata na SuRi

Info dan održan je 12. svibnja 2017. kao dio nacionalne inicijative "Dani otvorenih vrata EU projekata".