Novi natječaji programa Erasmus
Četvrtak, 02.03.2017.

četvrtak, 2. ožujka 2017.

Sveučilište u Rijeci raspisalo je natječaje programa Erasmus za mobilnost studenata u svrhu studiranja te za mobilnost osoblja u svrhu održavanja nastave i stručnog usavršavanja na inozemnim partnerskim ustanovama u akademskoj godini 2017./2018. Natječaj za mobilnost studenata u svrhu obavljanja stručne prakse otvoren je od 1. veljače 2017.

Rok za prijavu studenata (studij i praksa) je 3. travnja 2017., a rok za prijavu osoblja 20. travnja 2017.

Detaljne informacije o Erasmus programu, tekstovi natječaja i prijavni obrasci objavljeni su na mrežnim stranicama Sveučilišta pod rubrikom Međunarodna suradnja, Erasmus.

Djelatnice Ureda za mobilnost/Erasmus održavaju informativne dane o otvorenim Erasmus natječajima na sastavnicama Sveučilišta, a glavna prezentacija natječaja bit će održana na Građevinskom fakultetu u ponedjeljak, 13. ožujka 2017. u 13 sati u dvorani 033.

Informativni dani bit će održani na sljedećim sastavnicama:

Fakultet zdravstvenih studija: 23. 2. 2017.

Medicinski fakultet: 27. 2. 2017.

Akademija primijenjenih umjetnosti: 28. 2. 2017.

Pomorski fakultet: 1. 3. 2017.

Sveučilišni odjeli: 3. 3. 2017. i 8. 3. 2017.

Ekonomski fakultet: 6. 3. 2017.

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu: 9. 3. 2017.

Filozofski fakultet: 10. 3. 2017.

Detaljnije informacije o prezentacijama i info-štandovima bit će objavljene na oglasnim pločama sastavnica.

Javna rasprava

Na temelju Odluke Senata Sveučilište u Rijeci sa 7. sjednice održane 21. studenog 2017. godine tekst prijedloga Pravilnika za prijavu projekata na natječaje ili programe potpore uz sudjelovanje Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu koja je otvorena zaključno do 22. prosinca 2017. godine.

Javni poziv

Sveučilište u Rijeci objavljuje Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu sredstava iz Fonda za potpicanje poduzetništva i partnersko povezivanje s gospodarstvom. Javni poziv je trajno otvoren, do iskorištenja sredstava. Prijave, kao i dodatni upiti šalju se na fonduniri@uniri.hr, a rokovi za podnošenje prijava su 15. rujna i 1. prosinca 2017.

KRITERIJI ZA OCJENJIVANJE          ZAHTJEV - ULAGANJE          ZAHTJEV - KREDIT

UNIRI Web Shop