LIFE tematski info dan - Upravljanje i informacije
Ministarstvo zaštite okoliša i energetike, nacionalna kontakt točka za Program LIFE, organizira tematski info dan - Upravljanje i informiranje koji će se održati 13. studenog 2018. u Zagrebu, Hotel International, Miramarska 24, s početkom u 9 sati.

Na info danu bit će predstavljene mogućnosti korištenja Programa LIFE u područjima Upravljanje i informiranje za Okoliš te Upravljanje i informiranje za Klimu.
Projekti iz ovog područja imaju za cilj:
  • promicati podizanje svijesti o pitanjima okoliša i klime, uključujući stvaranje javne potpore i potpore dionika za razvoj politika Unije na području okoliša i klime,
  • promicati spoznaju o održivom razvoju i nove modele za održivu potrošnju.
Prijave su otvorene do 9. studenog 2018. godine, a prijaviti se možete putem prijavnog obrasca. Nacrt dnevnog reda možete preuzeti ovdje

Mogućnosti uključivanja u COST

COST program namijenjen je umrežavanju istraživačkih organizacija. Proučite načine kako se uključiti!

ESF Stručna praksa - prva izmjena dokumentacije

Izmjena dokumentacije i produljenje roka za prijavu na natječaj "Razvoj, unapređenje i provedba stručne prakse u visokom obrazovanju" (Rok: 29. 03. 2019.)

Saznaj više

Pomaknuti rokovi u veljači za podnošenje prijedloga za program Erasmus+ za 2019. godinu

Pomaknuti su rokovi prijave za natječaje u veljači!

LIFE konferencija - rezultati i dobrobiti LIFE projekata

Prijavite se na konferenciju LIFE programa!

Saznaj više

Informativni dan Programa transnacionalne suradnje Dunav 2014. - 2020.

Prijavite se za sudjelovanje na informativnom danu.

Saznaj više

HRZZ informativna radionica "Znanstvena suradnja"

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati u Rijeci 14. siječnja 2019. godine.

Saznaj više

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća