UKF info dan za program „Povezivanje znanstvenika“ za potporu „Stjecanje iskustva“
Fond Jedinstvo uz pomoć znanja objavio je natječaj u sklopu programa „Povezivanje znanstvenika“ za potporu "Stjecanje iskustva", a rok za slanje prijava je 1. veljače 2019. godine.

Info dan u Rijeci održat će se 17. prosinca 2018. godine u 12 sati u Znanstveno - tehnologijskom parku Sveučilišta u Rijeci – Step Ri, Velika dvorana 107 (1. kat), Radmile Matejčić 10.

Program podupire pokretljivost znanstvenika i stručnjaka kako bi se stvorile nove vrijednosti za hrvatsku znanost, tehnologiju i gospodarstvo. Nove vrijednosti mogu biti u obliku nekog važnog stručnog doprinosa:
  • povećavanju međunarodne konkurentnosti istraživanja i razvoja u Hrvatskoj kroz privlačenje stranih investicija,
  • inovativnim djelatnostima koji potiču razvoj i rast hrvatskog gospodarstva,
  • sudjelovanje u drugim potrebnim djelatnostima za poboljšavanje hrvatske znanstveno-tehnološka infrastrukture.
Cilj potpore „Stjecanje iskustva” je dati priliku vrsnim znanstvenicima i stručnjacima iz Hrvatske da posjete najbolje istraživačko-razvojne centre u inozemstvu kako bi uspostavili suradnju i stekli nove vještine potrebne za unaprjeđenje znanosti i tehnologije u domovini.

Detaljnije informacije o objavljenom natječaju mogu se pronaći na stranicama Fonda, a svi upiti mogu se uputiti u Tajništvo Fonda „Jedinstvo uz pomoć znanja“ na elektroničku poštu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , telefon +385 1 23 52 685 ili adresu: Fond „Jedinstvo uz pomoć znanja“, Ilica 24, 10 000 Zagreb.

Novosti

Obzor 2020. projekt Podrška i provedba planova za rodnu ravnopravnost u akademskoj zajednici i istraživanjima (SPEAR)

Sveučilište u Rijeci partner je u Obzor 2020. projektu SPEAR.

Natječaj Zaklade HAZU za 2019. godinu

Zaklada Hrvatske Akademije znanosti i umjetnosti objavljuje Javni natječaj za dodjelu sredstava za 2019. godinu.
Rok za dostavu prijedloga je 19. veljače 2019. godine.
Tekst Natječaja

ESIF OPKK: Plan objave natječaja u 2019. godini

Pogledajte natječaje u najavi iz Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. - 2020.

LIFE konferencija - rezultati i dobrobiti LIFE projekata

Prijavite se na konferenciju LIFE programa!

Saznaj više

Informativni dan Programa transnacionalne suradnje Dunav 2014. - 2020.

Prijavite se za sudjelovanje na informativnom danu.

Saznaj više

HRZZ informativna radionica "Znanstvena suradnja"

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati u Rijeci 14. siječnja 2019. godine.

Saznaj više

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća